BIURO PRASOWE

TuMieszkamy jest największym podmiotem w Polsce oferującym usługi kompleksowego zarządzania budynkami. Pod marką TuMieszkamy pracują polscy zarządcy nieruchomościami należący do międzynarodowej grupy City Service. W portfolio grupy jest obecnie dziewięć firm posiadających ponad 100 placówek w całej Polsce, zarządzających budynkami o łącznej powierzchni przekraczającej 10 mln mkw.

Kontakt dla mediów:

Artur Babicz, tel.: + 48 796 996 277

e-mail: artur.babicz@goodonepr.pl

Cotchi Warsaw to polska marka zajmująca się produkcją funkcjonalnych toreb i dodatków z materiałów najwyższej jakości. W odróżnieniu od innych producentów, Cotchi Warsaw stawia na praktyczność połączoną z klasyczną elegancją, m.in. biznesową teczkę w ciągu kilku sekund można zamienić w plecak. Mimo młodego stażu, w skład załogi wchodzą doświadczeni i uznani w środowisku kaletnicy, krawcowe oraz technolodzy. Natomiast w szwalni znajdującej się na Mazowszu ciągle trwają prace nad nowymi wzorami produktów zarówno skórzanych, jak i z tworzywa syntetycznego. Produkty sygnowane marką Cotchi Warsaw można kupić za pośrednictwem sklepu online: Cotchi, a już niedługo również w najlepszych butikach.

Kontakt dla mediów:

Ewelina Puławska, tel. + 48 796 996 251,

e-mail: ewelina.pulawska@goodonepr.pl

Artur Babicz, tel.: +48 796 996 277,

e-mail: artur.babicz@goodonepr.pl

BCAST to firma powstała w 2013 r., specjalizująca się w emitowaniu programów radiowych i telewizyjnych dla nadawców publicznych oraz komercyjnych. Usługi świadczy w oparciu o własną, a także współdzieloną infrastrukturę. Przedsiębiorstwo zajmuje się również kompleksowym prowadzeniem procesów inwestycyjnych związanych z budową nowych obiektów telekomunikacyjnych. BCAST posiada także swoje autorskie rozwiązanie DABCAST, pozwalające nadawcom radiowym na kreowanie i dystrybucję treści w technologii DAB+. Dzięki niemu firma, jako jedna z niewielu w Polsce, pozyskała dofinansowanie na badania i rozwój w ramach programu Unii Europejskiej Horyzont 2020.

Kontakt dla mediów:

Ewelina Puławska, tel. + 48 796 996 251,

e-mail: ewelina.pulawska@goodonepr.pl

Krzysztof Rojek, tel.: +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

Słodki Muffin jest małą, rzemieślniczą pracownią cukierniczą, specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości tortów, muffinów oraz candy barów na różne okazje. Jej wyróżnikiem jest najlepsza jakość produktów, świeżość składników oraz wysoki standard obsługi Klienta. Wszystkie produkty przygotowywane są ręcznie, co przekłada się na ich niepowtarzalność. Firma działa w obrębie Warszawy i najbliższych okolic. 

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Zielińska, tel. + 48 796 996 259,

e-mail: katarzyna.zielinska@goodonepr.pl

Krzysztof Rojek, tel. +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

SoftServe to największa firma IT pochodząca z Ukrainy, specjalizująca się w rozwijaniu oprogramowania oraz usługach doradczych. Jest globalnym liderem rozwiązań cyfrowych, którego głównymi obszarami działalności są: platformy cyfrowe, obliczenia w chmurze (Cloud Computing), bezpieczeństwo informatyczne przedsiębiorstw, projektowanie UX, Internet Rzeczy i Big Analytics. Przedsiębiorstwo wyróżnia się bogatym, 24-letnim doświadczeniem oraz zespołem złożonym z ponad 4,5 tys. specjalistów

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Rojek, tel.: +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

Artur Babicz, tel.: + 48 796 996 277

e-mail: artur.babicz@goodonepr.pl

Würth to dużo więcej niż tylko firma specjalizująca się w technice montażu. Firma Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Polski oddział funkcjonuje pod szyldem Würth Polska i obecnie posiada ponad 20 sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju oraz e-sklep. Światowy lider w dystrybucji produktów z działów: drewno, auto, budownictwo i metal, prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom oraz osobom z własną działalnością gospodarczą.

Kontakt dla mediów:

Ewelina Puławska, tel.: + 48 796 996 251,

e-mail: ewelina.pulawska@goodonepr.pl

Ediko Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań oraz usług pozwalających usprawnić procesy związane z powstawaniem oraz zarządzaniem dokumentami i informacją w firmie. Ediko jest pomysłodawcą i twórcą aplikacji MPS Satellite, która dzięki wykorzystaniu technologii IoT umożliwia bezinwazyjnie monitorowanie prac urządzeń drukujących.

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Rojek, tel.: +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

Funtronic to polski producent i dystrybutor Magicznego Dywanu – interaktywnego urządzenia projekcyjnego (podłogi oraz stołu). Magiczny Dywan zawiera zestaw multimedialnych ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także rehabilitacji dzieci i seniorów.

Kontakt dla mediów:

Artur Babicz, tel. + 48 796 996 277,

e-mail: artur.babicz@goodonepr.pl

 

Ground Frost to grupa firm oferująca wysoko wyspecjalizowane usługi z zakresu modelowania finansowego – w szczególności wycen przedsiębiorstw, wartości niematerialnych oraz instrumentów finansowych. Wśród klientów firmy znajdują się wiodące polskie przedsiębiorstwa, spółki giełdowe, a także instytucje publiczne.

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Zielińska, tel. + 48 796 996 259,

e-mail: katarzyna.zielinska@goodonepr.pl

Intrum Justitia jest wiodącą, europejską firmą działającą w branży zarządzania należnościami (ang. Credit Management Services – CMS), oferującą usługi, które mają za zadanie znacząco poprawić przepływy finansowe klientów i ich długoterminową rentowność. Intrum Justitia została założona w 1923 roku w Szwecji i obecnie prowadzi bezpośrednią działalność w 20 krajach na świecie, w tym również w Polsce.

Kontakt dla mediów:

Ewelina Puławska, tel. +48 796 996 251,

e-mail: ewelina.pulawska@goodonepr.pl

Joanna Walczak, tel. +48 796 996 272,

e-mail: joanna.walczak@goodonepr.pl

Wyjątkowy Prezent jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą prezenty w formie przeżyć. Wśród 2000 upominków, przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych, znajdują się takie atrakcje, jak skok ze spadochronem, egzotyczny masaż czy jazda Ferrari. Firma prowadzi sprzedaż poprzez swoją stronę internetową oraz na tzw. Wyspach Przeżyć, czyli punktach handlowych działających w galeriach w całej Polsce, jak również w ponad 1500 sklepach partnerskich.

Artur Babicz, tel. + 48 796 996 277,

e-mail: artur.babicz@goodonepr.pl

Zakład Produkcji Cukierniczej Brześć istnieje od 1984 roku. Rodzinna firma z Brześcia Kujawskiego specjalizuje się w tradycyjnych, opartych na domowych recepturach, wyrobach cukierniczych. Wyroby Brześcia regularnie pojawiają się w sieciach handlowych, takich jak Biedronka, Tesco, Dino, POLOmarket czy Lewiatan, jak również w mniejszych, prywatnych sklepach. Produkty Brześcia są ponadto eksportowane m.in. do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji, Łotwy czy Estonii.

Kontakt dla mediów:

Joanna Walczak, tel. +48 796 996 272,

e-mail: joanna.walczak@goodonepr.pl