BIURO PRASOWE

Julius Meinl Coffee Group jest palarnią kawy założoną w Wiedniu w 1862 roku. Działa w 70 krajach na świecie, a od kwietnia 2018 r. również na polskim rynku. Julius Meinl łączy tradycję z nowoczesnością i innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu HoReCa. Polski oddział oferuje sprzedaż wysokiej jakości kaw i herbat, kompleksową obsługę rynku kawowego, prowadzi szkolenia, organizuje audyty i promocje. Misja marki Julius Meinl to uczynienie świata bardziej poetyckim, a przez to lepszym miejscem.

Kontakt dla mediów:

Ilona Rutkowska, tel. + 48 796 996 259,

e-mail: ilona.rutkowska@goodonepr.pl

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to ogólnopolska multiagencja zajmująca się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. W chwili obecnej posiada 140 placówek (oddziałów własnych, placówek działających w oparciu o model franczyzowy oraz lokalnych Agentów) na terenie całego kraju. Dom Ubezpieczeniowy Spectrum współpracuje z ponad 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, wśród których znajdują się m.in. PZU, UNIQA, WARTA, Allianz, AXA, AVIVA czy MTU. Firma oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, na życie i majątkowe.

Kontakt dla mediów:

Joanna Walczak, tel. + 48 796 996 272,

e-mail: joanna.walczak@goodonepr.pl

Bobby Burger to pierwsza polska sieć burgerowni. To marka tworzona dla aktywnych i dynamicznych osób, lubiących wielkomiejski gwar. Jej początki sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych sześciu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca 13 polskich miast, w których funkcjonują 34 lokale marki. Bobby Burger planuje w dalszym ciągu mocno akcentować swoją obecność w kulturze miejskiej, a nowa oferta franczyzowa marki stanowi zapowiedź jej intensywnej ekspansji na polskim rynku. Od początku istnienia, marce przyświeca hasło: REAL FOOD, REAL PEOPLE – prawdziwe jedzenie dla prawdziwych ludzi. Jedną z autorskich inicjatyw marki jest Bobby Team, wspierający pasję, energię i dynamizm młodych ludzi. 

Kontakt dla mediów:

Ewelina Puławska, tel. + 48 796 996 251,

e-mail: ewelina.pulawska@goodonepr.pl

Kogifi to powstały we Wrocławiu akcelerator startupów założony przez Tomasza Gibasa, Jakuba Kobę i Macieja Ossowskiego, doświadczonych przedsiębiorców i specjalistów w dziedzinie IT. Obecnie wspólnie pracują oni nad stworzeniem pierwszego polskiego asystenta głosowego wykorzystującego sztuczną inteligencję. Produkt ma stanowić konkurencję dla istniejących na rynku rozwiązań takich firm jak Google, Apple czy Amazon. Zdecydowaną przewagą asystenta Kogifi będzie porozumiewanie się w języku polskim oraz integracja z polskimi serwisami. Urządzenie zostanie zaprezentowane najprawdopodobniej już w lipcu 2018 r.

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Rojek, tel. +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

 

 

TuMieszkamy jest największym podmiotem w Polsce oferującym usługi kompleksowego zarządzania budynkami. Pod marką TuMieszkamy pracują polscy zarządcy nieruchomościami należący do międzynarodowej grupy City Service. W portfolio grupy jest obecnie dziewięć firm posiadających ponad 100 placówek w całej Polsce, zarządzających budynkami o łącznej powierzchni przekraczającej 10 mln mkw.

Kontakt dla mediów:

Ilona Rutkowska, tel.: + 48 796 996 259

e-mail: ilona.rutkowska@goodonepr.pl

Cotchi Warsaw to polska marka zajmująca się produkcją funkcjonalnych toreb i dodatków z materiałów najwyższej jakości. W odróżnieniu od innych producentów, Cotchi Warsaw stawia na praktyczność połączoną z klasyczną elegancją, m.in. biznesową teczkę w ciągu kilku sekund można zamienić w plecak. Mimo młodego stażu, w skład załogi wchodzą doświadczeni i uznani w środowisku kaletnicy, krawcowe oraz technolodzy. Natomiast w szwalni znajdującej się na Mazowszu ciągle trwają prace nad nowymi wzorami produktów zarówno skórzanych, jak i z tworzywa syntetycznego. Produkty sygnowane marką Cotchi Warsaw można kupić za pośrednictwem sklepu online: Cotchi, a już niedługo również w najlepszych butikach.

Kontakt dla mediów:

Ewelina Puławska, tel. + 48 796 996 251,

e-mail: ewelina.pulawska@goodonepr.pl

 

BCAST to firma powstała w 2013 r., specjalizująca się w emitowaniu programów radiowych i telewizyjnych dla nadawców publicznych oraz komercyjnych. Usługi świadczy w oparciu o własną, a także współdzieloną infrastrukturę. Przedsiębiorstwo zajmuje się również kompleksowym prowadzeniem procesów inwestycyjnych związanych z budową nowych obiektów telekomunikacyjnych. BCAST posiada także swoje autorskie rozwiązanie DABCAST, pozwalające nadawcom radiowym na kreowanie i dystrybucję treści w technologii DAB+. Dzięki niemu firma, jako jedna z niewielu w Polsce, pozyskała dofinansowanie na badania i rozwój w ramach programu Unii Europejskiej Horyzont 2020.

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Rojek, tel.: +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

 

 

SoftServe to największa firma IT pochodząca z Ukrainy, specjalizująca się w rozwijaniu oprogramowania oraz usługach doradczych. Jest globalnym liderem rozwiązań cyfrowych, którego głównymi obszarami działalności są: platformy cyfrowe, obliczenia w chmurze (Cloud Computing), bezpieczeństwo informatyczne przedsiębiorstw, projektowanie UX, Internet Rzeczy i Big Analytics. Przedsiębiorstwo wyróżnia się bogatym, 24-letnim doświadczeniem oraz zespołem złożonym z ponad 4,5 tys. specjalistów

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Rojek, tel.: +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

 

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 28 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 610 pracowników, z czego 440 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 dywizji – Auto, Cargo, Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 27 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Kontakt dla mediów:

Ewelina Puławska, tel.: + 48 796 996 251,

e-mail: ewelina.pulawska@goodonepr.pl

Ediko Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań oraz usług pozwalających usprawnić procesy związane z powstawaniem oraz zarządzaniem dokumentami i informacją w firmie. Ediko jest pomysłodawcą i twórcą aplikacji MPS Satellite, która dzięki wykorzystaniu technologii IoT umożliwia bezinwazyjnie monitorowanie prac urządzeń drukujących.

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Rojek, tel.: +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

Funtronic to polski producent i dystrybutor Magicznego Dywanu – interaktywnego urządzenia projekcyjnego (podłogi oraz stołu). Magiczny Dywan zawiera zestaw multimedialnych ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także rehabilitacji dzieci i seniorów.

Kontakt dla mediów:

Michał Zębik, tel. + 48 796 996 253,

e-mail: michal.zebik@goodonepr.pl

 

ESPES to firma działająca na polskim rynku od 1997 roku. Jest liderem na rynku produkcji i dystrybucji szklanych ścianek działowych klasy premium dla polskiego sektora office. Ścianki działowe marki ESPES znajdują się w biurach, bankach, salonach samochodowych, placówkach służby zdrowia, szkolnictwa oraz siedzibach organów państwowych w całej Polsce. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne oraz bardzo wysoką jakość produktów, co wyróżnia ją na tle konkurencji.

Kontakt dla mediów:

Ilona Rutkowska, tel. +48 796 996 259,

e-mail: ilona.rutkowska@goodonepr.pl

 

BirdSystem to marka firmy INWEN, która od 2000 roku z sukcesem oferuje rozwiązania pozwalające na skuteczne zabezpieczenie obiektów przed niepożądaną obecnością ptaków. BirdSystem to jedyny w Polsce producent profesjonalnych modułów mechanicznych z końcówkami zabezpieczającymi ptaki przed zranieniem. 

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Rojek, tel.: +48 796 996 267,

e-mail: krzysztof.rojek@goodonepr.pl

Wyjątkowy Prezent jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą prezenty w formie przeżyć. Wśród 2500 upominków, przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych, znajdują się takie atrakcje jak skok ze spadochronem, egzotyczny masaż czy jazda Ferrari. Firma prowadzi sprzedaż poprzez swoją stronę internetową oraz na tzw. Wyspach Przeżyć, czyli punktach handlowych działających w galeriach w całej Polsce, jak również w ponad 1800 sklepach partnerskich.

Michał Zębik, tel. + 48 796 996 253,

e-mail: michal.zebik@goodonepr.pl

Zakład Produkcji Cukierniczej Brześć istnieje od 1984 roku. Rodzinna firma z Brześcia Kujawskiego specjalizuje się w tradycyjnych, opartych na domowych recepturach, wyrobach cukierniczych. Wyroby Brześcia regularnie pojawiają się w sieciach handlowych, takich jak Biedronka, Tesco, Dino, POLOmarket czy Lewiatan, jak również w mniejszych, prywatnych sklepach. Produkty Brześcia są ponadto eksportowane m.in. do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji, Łotwy czy Estonii.

Kontakt dla mediów:

Joanna Walczak, tel. +48 796 996 272,

e-mail: joanna.walczak@goodonepr.pl