CSR & NGO

Dla aktualnych klientów produkty i usługi to nie wszystko. Ważne są także wartości wyznawane przez markę i realne zaangażowanie w kwestie istotne dla społeczeństwa. CSR nie powinien stanowić dodatku, dzięki któremu firmy są pozytywnie odbierane, ale być ważnym elementem funkcjonowania biznesu.

W Good One PR pomagamy wdrożyć elementy społecznej odpowiedzialności biznesu do strategii marki, jak również promujemy poszczególne akcje realizowane przez przedsiębiorstwa. Sami również mocno stawiamy na CSR, dlatego niektóre projekty dla NGO realizujemy nieodpłatnie.

Czerpiemy niezwykłą radość i satysfakcję ze wspierania organizacji, których wartości bliskie są także nam. Pomagamy firmom, fundacjom i stowarzyszeniom zajmującym się m.in. działalnością charytatywną, ekologią, czy rozwojem lokalnej przedsiębiorczości. Jesteśmy wsparciem dla NGO w zakresie komunikacji ich działalności czy organizacji aukcji charytatywnych. Organizacje pozarządowe mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie, którym dzielimy się podczas konsultacji.

doświadczenie

branżowe

LOGO5B
LOGO4B
LOGO3B
LOGO2B
LOGO1B
Fundacja Integracja
fundacja kultury bez barier
Fundacja Saventic
Fundacja Rozwoju i Edukacji Pirotechnicznej