EDUKACJA

Kształcenie przechodzi obecnie radykalną przemianę. Kursy online, zmiany w szkolnictwie, nauczanie zdalne i domowe, chęć rozwoju w każdym wieku – wszystko to sprawia, że branża edukacyjna kwitnie.

Drugą stroną medalu jest olbrzymia konkurencja i możliwości znalezienia nisz, które byłyby intrygujące i zachęcające dla potencjalnych klientów. Setki aplikacji i start-upów, szkół i projektów edukacyjnych – jak wyróżnić się na ich tle? Mamy na to pytanie sprawdzone odpowiedzi.
Temat nauki był kiedyś w kręgu zainteresowań jedynie dzieci i ich rodziców. Dziś sytuacja jest zgoła inna. Działy HR firm, reprezentanci Silver Generation, czy sami pracownicy chcący podnosić swoje kompetencje i kwalifikacje – wszystkie te podmioty znajdują się w kręgu potencjalnych odbiorców branży edukacyjnej.

Stworzenie przemyślanej strategii komunikacji marki, wdrożenie użytecznej, w pełni informatywnej i atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, czy pełne wsparcie w realizacji webinarów online, to tylko niektóre usługi Good One PR, z których korzystają nasi klienci z branży edukacyjnej.

doświadczenie

branżowe

LOGO8D
LOGO3D
LOGO6D
LOGO5D
LOGO4D
squla
LOGO2D
LOGO1D
LOGO10D
LOGO9D
book edit
fundacja rozwoju pirotechnicznego