BRANŻE FINANSE, UBEZPIECZENIA, PRAWO

Firmy zajmujące się tak wrażliwymi tematami jak pieniądze, inwestycje, ubezpieczenia oraz prawo, muszą szczególnie dbać o swój wizerunek i zaufanie aktualnych oraz potencjalnych klientów. Przedsiębiorstwa działające w tym sektorze, od lat wydają na tradycyjną reklamę olbrzymie kwoty, przez co plasują się w tym względzie w absolutnej czołówce rynku.

Wiemy, że komunikacja firm z tej branży musi być prowadzona w niezwykle przemyślany i uczciwy sposób. Mamy zaszczyt posiadać w swoim portfolio współprace zarówno z bankami czy firmami ubezpieczeniowymi, jak również z firmami windykacyjnymi oraz platformami Forex.
Realizując działania dla przedstawicieli branży finansowej, prawnej i ubezpieczeniowej, wybieramy najefektywniejsze kanały komunikacji medialnej, kreujemy wizerunek ekspertów, oraz skutecznie trafiamy za pośrednictwem reklam do klientów B2B i B2C.

Specyfika sektora wymaga od nas wiedzy, pełnej transparentności, umiejętności prowadzenia relacji inwestorskich i doświadczenia w zarządzaniu kryzysem. Jesteśmy na bieżąco z sytuacją giełdową, a naszą obecność można odnotować na wszystkich liczących się wydarzeniach finansowych w kraju.

doświadczenie

branżowe

LOGO14E
LOGO13E
big info monitor
LOGO11E
LOGO6E
LOGO9E
heavy finance
LOGO7E
pit bot
LOGO5E
LOGO4E
LOGO3E
LOGO2E
LOGO1E
LOGO12E
LOGO10E
LOGO8E