NIERUCHOMOŚCI
& BUDOWNICTWO

Popyt na mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego w Polsce od lat utrzymuje się na wysokim poziomie. W kraju wciąż brakuje wystarczającej liczby lokali, aby sprostać potrzebom mieszkaniowym Polaków. Branża deweloperska i powiązane z nią firmy zajmujące się szeroko rozumianym budownictwem i nieruchomościami, dwoją się i troją, aby dostarczyć jak największej ilości lokali mieszkalnych i łączących się z nimi usług.

Od lat pomagamy deweloperom, producentom i dystrybutorom materiałów budowlanych, oraz pośrednikom nieruchomości w działaniach promocyjnych i reklamowych. Wszystko po to, aby wyróżnić ich ofertę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.
Z perspektywy PR-u i marketingu, branża nieruchomości i budownictwa jest bardzo wymagająca. W procesie uczestniczy wiele podmiotów, każda inwestycja musi uwzględniać lokalną charakterystykę rynku, a zmiany legislacyjne sprawiają, że działalność na tym polu jest niezwykle dynamiczna.

W związku z tym, do prowadzenia działań promocyjnych firmy potrzebują zaufanych i doświadczonych partnerów. Na swoim koncie posiadamy wiele skutecznych współpracy z sektorem nieruchomości, które obejmowały m.in. promocję nowych inwestycji, komunikację unikalności i innowacyjności oferty, jak również akcje precyzyjnie celowane do określonej grupy docelowej.

doświadczenie

branżowe

LOGO9I
LOGO8I
LOGO7I
LOGO6I
LOGO5I
LOGO4I
LOGO3I
LOGO2I
LOGO1I
DORKEN DELTA