TURYSTYKA
& ROZRYWKA

Zarówno lokalna, jak i zagraniczna turystyka w Polsce kwitnie. Podróżujemy coraz częściej i coraz chętniej. Co więcej – przeznaczamy na ten cel coraz bardziej znaczące środki.

Części konsumentów nie wystarcza już tradycyjny all inclusive w Egipcie. Szukają nowych doświadczeń, zwracają uwagę na ekologię turystyki oraz wybierają nieoczywiste, krajowe destynacje, odkrywając Polskę na nowo. Podobnie ma się rzecz z rozrywką – w tym względzie również wymagania rosną, ale i portfele odbiorców otwierają się szerzej.

Branży turystyczno-rozrywkowej, bardziej niż innym sektorom, towarzyszy sezonowość zainteresowania usługami. Firmy muszą ze swoim komunikatem i ofertą trafić w odpowiedni czas i miejsce. Pomagamy zrealizować ten cel poprzez budowanie relacji z klientem na każdym etapie ścieżki zakupowej, prowadząc go wprost do skorzystania z oferty. Kreujemy wizerunek firm jako zaufanych, rzetelnych partnerów podróży i rozrywki. Wykorzystujemy w tym celu m.in. rozbudowane działania PR oraz precyzyjnie targetowane reklamy digital.

doświadczenie

branżowe

Crowne Plaza
LOGO11L
LOGO10L
LOGO1L
LOGO8L
LOGO6L
julinek
rabkoland
LOGO5L
LOGO3L
LOGO2L
LOGO7L
getaway
LOGO4L
LOGO9L