Good One PR z tytułem AGENCJA PR ROKU 2022!

W tegorocznym raporcie „Agencje Public Relations 2022” wydanym przez Media Marketing Polska, Good One PR otrzymała tytuł Agencji PR 2022 Roku, czyli nagrodę główną w kategorii agencji średnich. Nagrody i wyróżnienia przyznano na podstawie analizy ogólnego performance’u agencji, obsługiwanych budżetów, wyników finansowych oraz badania satysfakcji klienta. Badanie towarzyszące raportowi „Agencje Public Relations 2022” podobnie, jak w poprzednich latach przeprowadziła firma Kantar. Uczestniczyły w nim 22 agencje PR.

Good One PR od 13 lat intensywnie rozwija się na rynku. Obecnie nasz zespół liczy 14 specjalistów, którzy realizują kampanie dla polskich i zagranicznych marek. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta oraz osiąganie zamierzonych celów wizerunkowych i biznesowych. Zadowolenie z naszych działań po raz kolejny znalazło odzwierciedlenie w ocenach, jakie zdobyliśmy w badaniu satysfakcji klienta przygotowanym na zlecenie „MMP” przez firmę badawczą Kantar. Otrzymaliśmy tytuł agencji PR 2022 roku, czyli główną nagrodę w kategorii agencji średnich.

Good One PR wypadła najlepiej spośród wszystkich agencji biorących udział w badaniu

W dwóch ostatnich edycjach rankingu agencji PR Good One PR była jedną z najlepiej ocenianych agencji, gdzie w wymiarze ogólnym klienci doceniali szczególnie standard obsługi, współpracę z agencją oraz media relations. W tym roku zostaliśmy uhonorowani nagrodą główną – Media Marketing Polska uznało, że Good One PR jest najlepszą agencją usług PR spośród wszystkich biorących udział w badaniu oraz odpowiadających na ankietę. W tym roku kolejny raz otrzymaliśmy świetne oceny od klientów – wszystkie wyższe niż przed rokiem. Agencja wypadła najlepiej spośród wszystkich agencji biorących w nim udział!

Najlepsza agencja PR 2022 roku

Dziękujemy za 13 lat dobrych relacji, zaufania i efektywnych działań PR!

Jeszcze raz chcemy ogromnie podziękować naszym klientom. To dzięki Wam, Waszemu zadowoleniu, zaufaniu i współpracy możemy pochwalić się dzisiaj tytułem Agencji PR 2022 Roku, czyli nagrodą główną w kategorii agencji średnich. Podziękowania również dla całego zespołu Good One PR. Jesteście najlepsi!

WYPEŁNIJ

FORMULARZ