PR ponad granicami – krótka relacja z 1. Międzynarodowego Kongresu 3AWW Network

Stwierdzenie, że w pracy PR-owca trzeba być zarówno na bieżąco z tym, co dzieje się na naszym polskim podwórku, jak i obserwować i czerpać wiedzę z rynków zagranicznym, nie jest niczym odkrywczym. Obserwacja to jedno, ale równie ważna – w kontekście rozwoju firmy i poprawy jakości usług – jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz budowanie relacji na szczeblu międzynarodowym.

Właśnie dlatego, od 2014 roku mamy przyjemność być częścią międzynarodowej sieci 3AWW Network, która zrzesza ponad 40 agencji z całego świata, specjalizujących się w PR, marketingu i digitalu. W dniach 15-18 września mieliśmy również ogromną przyjemność uczestniczyć w pierwszym w historii wspomnianej sieci kongresie 3AWW Network, który miał miejsce w przepięknej i jakże sprzyjającej budowaniu branżowych relacji Lizbonie 🙂

Czas spędzony w Portugalii upłynął nam (oczywiście poza dobrą zabawą, próbowaniu lokalnych przysmaków i popijaniu Porto, czy rejsami po rzece Tag – ach, ta ciężka praca;)) na niezliczonych dyskusjach na temat charakterystyki rynku i klientów z rożnych krajów, przydatnych narzędzi i nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych, wyzwań stojących przed naszą branżą, czy korzyści wynikających z międzynarodowej współpracy w ramach sieci, takich jak 3AWW Network. Udział w kongresie przyniósł nam więc przede wszystkim potężną dawkę wiedzy, inspiracji oraz motywacji, jak również kilka interesujących wniosków:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor tekstu: Martyna