We are Good! O Szlachetnej Paczce słów kilka

Na pewno przyznacie nam rację, że zbliżające się Święta powinny być radosnym czasem. Niestety nie wszyscy mogą w pełni cieszyć się nadchodzących okresem, dlatego postanowiliśmy dać innym coś od siebie i dołączyliśmy do drużyny Szlachetnej Paczki.

Z pewnością znacie inicjatywę księdza Jacka Stryczka. Przypomnimy tylko, że głównym przesłaniem Szlachetnej Paczki jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Nie mogliśmy więc przejść obojętnie wobec takiej inicjatywy i postanowiliśmy dołożyć do niej swoją cegiełkę. Wypełniliśmy niezbędne formularze i przystąpiliśmy do działania.

W naszym biurze zostało wyznaczone specjalne miejsce, w którym zbieraliśmy niezbędne rzeczy dla pięcioosobowej rodziny, którą postanowiliśmy wspomóc. Dzień w dzień nasz tymczasowy magazyn zapełniał się zabawkami, ubraniami, żywnością i innymi potrzebnymi materiałami.

Po dwóch tygodniach nadszedł wyczekiwany przez nas dzień stworzenia naszej Szlachetnej Paczki i dziś już możemy się pochwalić – zebraliśmy dwadzieścia dwa kartony wypełnione po brzegi prezentami. W tym miejscu chcielibyśmy także podziękować naszym Klientom: Brześć, DUBI, Funtronic, Men Expert Survival Race, STAG oraz Wyjątkowy Prezent, którzy włączyli się w tworzenie Szlachetnej Paczki od Good One PR.

I na koniec taka myśl… Na tym z pewnością nie poprzestaniemy, bo warto pomagać! 🙂

 

Autor tekstu: Asia

WYPEŁNIJ

FORMULARZ