MOTORYZACJA & TSL

Logistyka to kluczowe ogniwo łączące producentów i konsumentów. Gospodarka bez sprawnie funkcjonującego łańcucha dostaw byłaby nieefektywna, a każdy z nas odczułby to na własnej skórze w postaci braków asortymentu w sklepach i opóźnień w dostawach.

Wciąż niewielu przedsiębiorców działających w branży motoryzacyjnej i TSL zdaje sobie sprawę z możliwości, które niesie ze sobą nowoczesny marketing i PR. Brak rozwoju to krok wstecz. W Good One PR dbamy, aby sektor logistyki, spedycji i transportu dynamicznie się rozwijał i docierał ze swoimi usługami do nowych odbiorców.
Standardowe, wypracowane przez lata relacje z klientami nie są wystarczające w dynamicznie zmieniającym się świecie. Aby zaistnieć w świadomości potencjalnego klienta, odpowiednio przedstawić wartości oferty i zwiększyć sprzedaż wśród nowych odbiorców, trzeba iść z duchem czasu. Odpowiedzią na to wyzwanie jest digital marketing i innowacyjny PR.

Współpracując z firmami z branży motoryzacyjnej i TSL kreujemy ich wizerunek m.in. za pośrednictwem webinarów, kampanii social media i Google Ads oraz działań e-mail marketingowych. Wiemy, co sprawdza się w tym sektorze i mamy na to dowody!

doświadczenie

branżowe

LOGO7H
LOGO6H
LOGO5H
LOGO3H
LOGO2H
LOGO1H
frogum
LOGO4H