nasze usługi

PR KORPORACYJNY

PR korporacyjny w rękach ekspertów

Firma jest jak organizm osadzony w określonym środowisku. To zbiór wewnętrznych oraz zewnętrznych relacji, a każda z nich ma znaczenie dla zdrowego funkcjonowania i sukcesu organizacji. Niezależnie, czy reprezentujesz małe lub średnie przedsiębiorstwo, czy dużą, globalną markę – zatroszczymy się o to, aby cały Twój biznes i jego komunikacja, budziły wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Na czym polega PR korporacyjny?

Zarządzanie wizerunkiem firmy to złożony proces, którego efektem jest odpowiedni odbiór organizacji jako całości. Wpływ na jej właściwe działanie, oprócz klientów, mają również pracownicy, kontrahenci i partnerzy biznesowi. To, jak postrzegają oni przedsiębiorstwo, wpływa na ich ostateczne decyzje, zachowania i satysfakcję.

Dzięki PR-owi korporacyjnemu uzyskasz kontrolę nad tym, jak odbierana jest Twoja marka przez wszystkie osoby wchodzące z nią w interakcję. To klucz do spójnej, wyrazistej komunikacji umacniającej zaufanie, budującej przewagę konkurencyjną oraz zwiększającej wiarygodność. Co jest efektem takich działań? Stabilny i nieprzerwanie rozwijający się biznes. O to wspólnie zadbamy.

BANER_DESKTOP_O_NAS_2

Zarządzanie wizerunkiem firmy. Kompleksowe podejście.

W ramach świadczonych przez nas usług PR-u korporacyjnego zapewnimy:

 

  • zarządzanie komunikacją z mediami,
  • przygotowywanie informacji prasowych i studiów przypadków,
  • przygotowywanie konferencji prasowych,
  • przygotowanie wizytówek zarządu oraz ekspertów,
  • koordynację wystąpień publicznych,
  • koordynację imprez firmowych,
  • opracowywanie raportów rocznych,
  • opracowanie contentu na strony www,
  • komunikację przy fuzjach, przejęciach oraz innych wydarzeniach z życia firmy,
  • odpowiednią ekspozycję w mediach kluczowych osób z firmy.

Tworzone i koordynowane przez nas wielopoziomowe przekazy będą precyzyjnie dobrane do wyselekcjonowanych grup odbiorców. Zadbamy o systematyczność i pełną merytorykę komunikatów, ponieważ wiemy, że to jedyna recepta na sukces korporacyjnego public relations. Skutecznie pokażemy światu wartości Twojej firmy i to, co w niej najcenniejsze – ludzi.

Skorzystaj z naszych usług korporacyjnego PR i nadaj profesjonalnego wizerunku swojej firmie. Przyciągnij do siebie nowych klientów, rozwiej wątpliwości potencjalnych pracowników i zbuduj zaufanie wśród kluczowych kontrahentów. Możesz to osiągnąć dzięki wsparciu doświadczonych specjalistów Good One PR.

Wiemy, na czym polega PR korporacyjny. Przekonaj się, że działamy efektywnie. Wspólnie wykreujemy pozytywny i profesjonalny wizerunek Twojej firmy.